rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 13 186   |   Dodanych dzisiaj: 360

Kelner/Barman

Kawiarnia CORNELLI w Galerii Nowy Świat poszukuje osoby dyspozycyjne do pracy na stanowisku KELNER/BARMAN. Oferujemy umowę o pracę i elastyczny grafik. Osoby chętne do przy prosimy ...

Działka pod działaln ...

CENA:
150000

Zobacz

biurko 160x80 białe

CENA:
200

Zobacz
Ogłoszenie # 14370136
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Samodzielna Księgowa
data dodania :
2024-05-06 14:46 - ważne jeszcze 6 dni do : 2024-05-25
wyświetleń :
132 razy
cena :
5000 PLN
Treść ogłoszenia
Zawód: Samodzielna księgowa
Miejsce pracy: Stobierna, 36-002 Jasionka
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Warunki świadczenia pracy: stacjonarnie w siedzibie firmy
Wymiar etatu: pełny lub część
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: maj - czerwiec 2024 r.
Wymagania konieczne
- wykształcenie ekonomiczne (finanse rachunkowość)
- kilkuletnie doświadczenie w prowadzenie pełnej księgowości oraz księgowości ryczałtowej
- bardzo dobra znajomość programu Optima oraz Płatnik
- znajomość przepisów kadr i płac
- samodzielność w działaniu
- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych w spółce zgodnie z ustawą o rachunkowości,
- prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych i inwestycji,
- wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału oraz roku, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
- dbanie o odpowiednią archiwizację dokumentów księgowych.
- na bieżąca znajomość przepisów księgowo-kadrowych
- prowadzenie kadr i płac
Dane kontaktowe
telefon :
177 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
zamknij
Zamknij