Ilość ogłoszeń: 13 237   |   Dodanych dzisiaj: 794

Kawalerka 33m Staszica

Witam Mam do wynajęcia od 1.07 kawalerkę na ul. Staszica. Mieszkanie umeblowane na 1pietrze blisko centrum, blisko sklepów, idealne dla pracującej pary. Cen wynajmu 1400+ około 600 ...

Wynajmę dom

CENA:
5500

Zobacz
Ogłoszenie # 14427841
kategoria :
Praca > Zatrudnię
tytuł :
Operator CNC
wyświetleń :
76 razy
cena :
0 PLN
Treść ogłoszenia
Praca w firmie ZM WSK Rzeszów

Obowiązki:
- Obsługa urządzeń sterowanych numerycznie
- Kontrolowanie przebiegu obróbki poszczególnych materiałów
- Analizowanie jakości przeprowadzanych obróbek
- Czyszczenie, konserwacja oraz dbałość o stanowisko pracy
- Regulowanie oraz programowanie urządzeń służących do obróbki skrawaniem

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs operatora maszyn CNC
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
- Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
- Umowę o prace od pierwszego dnia pracy
- Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia, które jest ustalane na pierwszym spotkaniu
- Stabilność zatrudnienia – umowa bezpośrednio z zakładem
- Fundusz świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowania na święta, zapomogi)