rejestracja  |  przypomnij hasło

Ilość ogłoszeń: 13 809   |   Dodanych dzisiaj: 1 471

3-pok narożne mieszkan z ogródkiem. ...

Oferta bez pośredników. W tym mieszkaniu poczujesz się jak w domu. Do sprzedaży nowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego budynku. Mieszkanie narożne - trójstronne ...

usługi ogrodnicze

CENA:
0

Zobacz
Ogłoszenie # 14435069
Dane podstawowe
kategoria :
Praca > Za granicą
tytuł :
Monter płyt gk (praca dla dwóch osób)
data dodania :
2024-07-01 10:15 - ważne jeszcze 7 dni do : 2024-07-10
wyświetleń :
10 razy
cena :
11 PLN
Treść ogłoszenia
Stanowisko:

Francja, Alzacja

Obowiązki:

montaż płyt kartonowo- gipsowych oraz sufitów podwieszanych

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz

prawo jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:

francuską umową o pracę tymczasową do 31 lipca (kolejna umowa od 2 września do 20 grudnia)

11 EUR netto / h przy 35 godzin tygodniowo

nadgodziny płatne wg. przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)

bezpłatne zakwaterowanie

auto służbowe na miejscu pracy

opiekę francuskojęzycznego koordynatora

Zdjęcia
Dane kontaktowe
telefon :
511 xxx-xxx     « pokaż pełny nr telefonu
Twój e-mail :
wiadomość :
załącz plik :
ten plik będzie wysłany z e-mailem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (podany e-mail, odczytany adres IP mojego urządzenia oraz załącznik) podanych w powyższym formularzu kontaktowym przez administratora danych serwisu rzeszowiak.pl. Dane te wraz z zapytaniem zostaną przekazane do osoby umieszczającej ogłoszenie, w celu umożliwienia odpowiedzi. Pełny regulamin dostępny tutaj
Inne ogłoszenia [9]
Poniżej znajduje się lista innych ogłoszeń użytkownika :
zamknij
Zamknij